Voor Annemarie zijn quotes van grote leermeesters zoals Mandela, Muhammad Ali of Einstein altijd een inspiratiebron geweest: Ze leiden je door moeilijke tijden of geven nét dat duwtje in de rug dat je soms nodig hebt om actie te nemen. Deze lezing zal je nog dagen bijblijven en na afloop ontvang je de box met
’50 Best Quotes on Life’.
Annemarie weet haar publiek te verrassen met bijzondere invalshoeken op het ondernemerschap, waarbij lef en innovatie een grote rol spelen. Ze is een bevlogen spreker die met humor en zelfspot haar verhaal vertelt en het gehele publiek kan meenemen en een onvergetelijke dag kan bezorgen. Annemarie laat haar publiek niet alleen ‘outofthebox’ denken, maar levert ook verbluffende inzichten om nieuwe omzetkansen te ontdekken. Vanuit het niets en onder zware omstandigheden heeft Annemarie in Rusland de uitgeverij Independent Media opgestart. Ze vertelt over hoe het overleven leidde tot een gigantisch succes, maar ook over hoe u de kansen kan pakken onder uitzichtloze omstandigheden. Hoe tegenslagen kunnen leiden tot doorbraakinnovaties. Een lezing van Annemarie is toegankelijk, leerzaam, onderhoudend en inspirerend. Zij praat gepassioneerd over alle aspecten van het ondernemerschap waarbij lef en innovatie altijd een grote rol spelen. Annemarie inspireert en raakt haar publiek. Altijd.
Overal liggen kansen, maar de mooiste ondernemerskansen liggen vaak buiten de gebaande paden. Door de markt anders te benaderen, je bedrijf anders te organiseren of met andere verdienmodellen te werken, kun je van vrijwel iedere onderneming een succes maken. Annemarie vertelt dit aan de hand van aansprekende voorbeelden en ervaringen uit haar eigen carrière.
Rijkdom maakt niet gelukkig, maar een financieel gezond leven is wel een voorwaarde om gelukkig te worden. Met veel concrete voorbeelden en adviezen lukt het Annemarie om in deze lezing iedereen interesse in hun geldzaken te laten krijgen. Annemarie geeft tot slot haar tien belangrijkste tips waarmee je duizenden euro’s per jaar bespaart of extra verdient.
We kijken naar cv’s en selecteren mensen nog te vaak op zaken als opleiding en ervaring of laten ons leiden door iemands uiterlijk. Daarmee verkwanselen we talent en sluiten we kwetsbare groepen uit. Annemarie legt uit hoe je, door te selecteren op zaken als ‘talent’ en ‘commitment’ fantastische resultaten krijgt.
Annemarie is naast spreker ook te boeken als dagvoorzitter. Hierbij geeft ze regelmatig mooie inzichten en is ze buitengewoon inspirerend.